Рекордна серія триває: “Баєр” здійснив камбек проти “Роми” та вийшов до фіналу Ліги Європи (відео)

“Баєр” зіграв унічию з “Ромою” в матчі-відповіді 1/2 фіналу Ліги Європи. Поєдинок на “БайАрені” в Леверкузені закінчився з рахунком 2:2.

Римляни відкрили рахунок наприкінці першого тайму – Леандро Паредес реалізував пенальті на 43-й хвилині.

У другому таймі підопічні Даніеле Де Россі забили вдруге – на 66-й хвилині Паредес оформив дубль з пенальті. Таким чином, рахунок у двоматчевому протистоянні зрівнявся.

Однак команда Хабі Алонсо уже вкотре цього сезону змогла оформити камбек. Автогол Джанлуки Манчіні на 82-й хвилині дозволив “фармацевтам” знову змусити суперника наздоганяти.

Це виявилося італійській команді не до снаги. А ось “Баєр” у компенсований час, на 90+7-й хвилині, відзначився вдруге – точного удару завдав Йосип Станішич.

У першому матчі “Баєр” на виїзді обіграв “Рому” (2:0). Отже, за сумою двох зустрічей (4:2) до фіналу вийшов німецький клуб.

Крім того, “фармацевти” подовжили свою унікальну серію без поразок у всіх турнірах до 49 матчів. Попередній рекорд серед клубів з топ-5 європейських ліг належав “Ювентусу”, який від травня 2011-го до травня 2012 року не програвав протягом 43 поєдинків.

Також леверкузенський клуб встановив новий світовий рекорд за тривалістю серії без поразок у всіх турнірах. “Баєр” перевершив досягнення португальської “Бенфіки”, яка не програвала 48 поєдинків поспіль у всіх турнірах від грудня 1963-го до лютого 1965 року.

Огляд матчу “Баєр” – “Рома”

Буде додано незабаром.

У фіналі турніру “Баєр” зіграє з італійською “Аталантою”, яка у півфіналі пройшла французький “Марсель” (1:1, 3:0).

Фінал Ліги Європи між “Аталантою” та “Баєром” відбудеться 22 травня в ірландському Дубліні на стадіоні “Авіва”.

“Аталанта” розгромила “Марсель” і вийшла до фіналу Ліги Європи (відео)

Матч “Реал” – “Баварія” закінчився скандалом через незарахований гол мюнхенців: що трапилося

“Реал” з Луніним оформив суперкамбек проти “Баварії” та вийшов до фіналу Ліги чемпіонів (відео)