“Мілан” здобув розгромну перемогу в першому матчі плейоф Ліги Європи (відео)

“Мілан” на своєму полі розгромив “Ренн” у першому матчі 1/16 фіналу Ліги Європи. Поєдинок на стадіоні “Сан-Сіро” в Мілані завершився з рахунком 3:0.

У першому таймі зустрічі було забито лише один гол – Рубен Лофтус-Чік вивів “россонері” вперед на 32-й хвилині.

Після перерви підопічні Стефано Піолі розвинули свій успіх. На 47-й хвилині Лофтус-Чік оформив дубль, а ще через шість хвилин Рафаел Леау зробив рахунок розгромним.

Огляд матчу “Мілан” – “Ренн”

Матч-відповідь між “Ренном” і “Міланом” відбудеться у четвер, 22 лютого, у Франції.

Жеребкування 1/8 фіналу Ліги Європи відбудеться 23 лютого, а матчі – 7 і 14 березня.

“Бенфіка” з Трубіним насилу вирвала перемогу в першому матчі 1/16 фіналу Ліги Європи (відео)

“Шахтар” драматично уникнув поразки в першому матчі плейоф Ліги Європи проти “Марселя” (відео)

Ліга конференцій: розклад і результати матчів 1/16 фіналу