Ястремська здолала експершу ракетку світу з Білорусі та вийшла до чвертьфіналу Australian Open

Українська тенісистка Даяна Ястремська (№93 WTA) пробилася до чвертьфіналу Australian Open-2024.

В напруженому матчі четвертого кола 23-річна уродженка Одеси здобула перемогу над експершою ракеткою світу білорускою Вікторією Азаренко (№22 WTA), яка через повномасштабне військове вторгнення РФ до України допущена до змагань лише в нейтральному статусі.

Поєдинок між Ястремською та Азаренко тривав 2 години 10 хвилин і завершився з рахунком 7:6(6), 6:4 на користь української тенісистки.

За всю гру Даяна виконала 5 ейсів, припустилася 6 подвійних помилок та реалізувала 5 з 11 брейкпойнтів.

Це була четверта особиста зустріч тенісисток, кожна із суперниць виграла по два матчі.

Ястремська вперше в кар'єрі вийшла до 1/4 фіналу турніру серії Grand Slam. До цього її найкращим досягненням був 4-й раунд Wimbledon-2019.

За путівку до півфіналу австралійського мейджора Даяна побореться з кривдницею першої ракетки України Еліни Світоліної – 19-річною чешкою Ліндою Носковою (№50 WTA). Світоліна знялася у першому сеті матчу 1/8 фіналу проти Носкової через травму спини.

Нагадаємо, раніше до чвертьфіналу Australian Open-2024 також вийшла українка Марта Костюк, яка в 1/8 фіналу розгромила “нейтральну” росіянку Марію Тимофєєву. За перепустку до півфіналу 21-річна уродженка Києва позмагається з четвертою ракеткою світу та чинною чемпіонкою US Open американкою Корі Гауфф.

Під час матчу Костюк на Australian Open коментаторка назвала війну Росії проти України “маленькою”

“Припиніть використовувати корт для просування “руского міра”: Костюк відреагувала на скандал з прапором РФ

Скандальне рукостискання: українська тенісистка привітала росіянку з перемогою (фото)