Олімпійські ігри-2024 – день 3: розклад і результати виступів українців за 29 липня

У понеділок, 29 липня, українські спортсмени продовжують боротися за нагороди на Олімпійських іграх-2024 в Парижі.

У третій змагальний день Олімпіади-2024 виступлять 25 українських спортсменів, 12 з них претендуватимуть на медалі.

Розповідаємо, хто з українців та коли змагатиметься на Олімпіаді 29 липня, а також в режимі онлайн публікуємо їхні результати.

Розклад і результати виступів українців у третій день Олімпіади-2024 (29 липня)

Фехтування. Шабля, одиночний турнір: Олена Кравацька в 1/32 фіналу перемогла Сюзен Будіаф з Алжиру (15:8), в 1/16 фіналу поступилася японці Місакі Емурі (14:15).

Кульова стрільба. Мікст, пістолет, 10 м, кваліфікація: Олена Костевич та Віктор Банькін не пройшли до фіналу, показавши 13-й результат.

Дзюдо. До 57 кг: Дар'я Білодід в 1/16 фіналу за п'ять секунд іппоном перемогла Неру Тібва з Кирибаті, в 1/8 фіналу програла японці Харуці Фунакубо та вибула.

Фехтування. Шабля, одиночний турнір: Ольга Харлан в 1/16 фіналу здобула перемогу над японкою Сіхомі Фукушімою (15:9), в 1/8 фіналу розгромила представницю Азербайджану Анну Башту, у чвертьфіналі розбила угорку Анну Мартон (15:7), у півфіналі поступилася француженці Сарі Бальцер (7:15), в матчі за “бронзу” перемогла південнокореянку Чой Себін і завоювала для України першу медаль Олімпійських ігор-2024.

Академічне веслування. Легкі парні двійки, втішні заїзди: Ігор Хмара та Станіслав Ковальов стали другими у своєму заїзді та пройшли до півфіналу, який відбудеться 31 липня.

Фехтування. Шабля, одиночний турнір: Аліна Комащук в 1/16 фіналу програла Джон Хайон з Південної Кореї (8:15) та вибула зі змагань.

Стрибки у воду. Синхронні стрибки, 10-метрова вишка, фінал: Олексій Середа та Кірілл Болюх посіли п'яте місце, набравши 412,65 бала.

Плавання. 100 м, спина, кваліфікація: Ніка Шарафутдінова не змогли пройти до півфіналу, показавши 22-й результат.

Плавання. 800 м, вільний стиль, кваліфікація: Михайло Романчук не пройшов до фіналу, фінішувавши останнім у своєму запливі з результатом 7:49.75.

Настільний теніс. Одиночний розряд: Ярослав Жмуденко в 1/32 фіналу програв китайцю Фань Чженьдуну (0:4 за партіями), який є дворазовим віцечемпіоном Олімпіад.

Теніс. Одиночний турнір, друге коло: Даяна Ястремська не зуміла пробитися до 1/8 фіналу, поступившись колумбійці Камілі Осоріо (6:7, 4:6).

Теніс. Парний турнір, перше коло: Людмила Кіченок та Надія Кіченок обіграли китайський тандем Чжан Шуай / Ван Сіньюй (6:1, 6:4).

Теніс. Одиночний турнір, друге коло: Марта Костюк обіграла француженку Клару Бюрель (7:6, 6:2) та вийшла до 1/8 фіналу.

Велоспорт. Маунтенбайк, крос-кантрі, фінал: Олександр Гудима не фінішував, українця зняли з останнього кола як колового.

Бокс. Понад 92 кг, 1/8 фіналу: Дмитро Ловчинський програв нокаутом австралійцеві Теремоані Джуніору.

Спортивна гімнастика. Командне багатоборство, фінал: Ілля Ковтун, Олег Верняєв, Ігор Радівілов, Назар Чепурний та Радомир Стельмах посіли п'яте місце, сумарно набравши 254,761 бала.

Теніс. Парний турнір, перше коло: Марта Костюк та Даяна Ястремська перемогли польський дует Магда Лінетт / Аліція Росольська (6:4, 6:1).

22:00. Теніс. Еліна Світоліна: одиночний турнір, друге коло: проти американки Джессіки Пегули