“Лаціо” в матчі з двома вилученнями здолав “Рому” та вийшов до півфіналу Кубка Італії (відео)

“Лаціо” обіграв “Рому” в матчі 1/4 фіналу Кубка Італії. Поєдинок на “Стадіо Олімпіко” в Римі завершився з рахунком 1:0.

Єдиний гол у цій зустрічі було забито на початку другого тайму. На 51-й хвилині півзахисник “Лаціо” Маттіа Дзакканьї реалізував пенальті.

Зазначимо, що догравали поєдинок обидві команди не в повних складах. Вже у компенсований час арбітр вилучив з поля хавбека “Лаціо” Педро (отримав другу жовту картку) та нападника “Роми” Сардара Азмуна (пряма червона картка).

Крім того, також було вилучено головного тренера “вовків” Жозе Моурінью.

Огляд матчу “Лаціо” – “Рома”

Раніше до півфіналу турніру вийшла “Фіорентина”, яка у серії пенальті вибила “Болонью”.

Також у чвертьфіналі Кубка Італії будуть зіграні матчі “Мілан” – “Аталанта” та “Ювентус” – “Фрозіноне”.

“Челсі” з Мудриком сенсаційно програв перший матч півфіналу Кубка англійської ліги (відео)

Трансферне вікно-2024: все про зимові переходи у футбольних топлігах та УПЛ

Євро-2024: букмекери назвали фаворитів чемпіонату Європи з футболу